There is no header image for this region. Прокуратурою розпочато перевірки додержання вимог законодавства в бюджетній сфері - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
29.01.2014

Прокуратурою розпочато перевірки додержання вимог законодавства в бюджетній сфері

...

     Органами прокуратури, в тому числі прокуратурою Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері проводяться перевірки дотримання службовими особами Міністерства оборони України, Збройних Сил України та інших піднаглядних військових формувань вимог бюджетного законодавства, які триватимуть до середини березня.
     Головною метою цих перевірок є виявлення бюджетних правопорушень, до яких можна віднести порушення учасниками бюджетного процесу встановлених Бюджетним кодексом України чи іншим бюджетним законодавством норм щодо складання, розгляду, затвердження, внесення змін, виконання бюджету та звітування про його виконання, у тому числі у вигляді нецільового використання бюджетних коштів, їх привласнення, викрадення, внесення недостовірних відомостей до фінансової звітності з метою приховати свої злочинні дії тощо.
    Наглядова діяльність прокуратури з питань додержання бюджетного законодавства безпосередньо пов'язана з подальшою можливістю реалізації затверджених соціальних стандартів та гарантій для населення, можливістю своєчасно сплачувати громадянам заробітну плату, пенсії, соціальні пільги, тому просимо всіх громадян повідомляти до прокуратури Кримського регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері про відомі їм факти порушень службовими особами МО України, Збройних Сил України, внутрішніх військ МВС України та ДПС України бюджетного законодавства за адресою:99011, м. Севастополь, вул. Леніна, 41, за номером телефону (0692) 54-21-44 або на електронну адресу прокуратури - nadzor-vms@ukr.net.


Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 21772