There is no header image for this region. Прокуратура наполягає на поверненні боргу державному підприємству. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
30.01.2014

Прокуратура наполягає на поверненні боргу державному підприємству.

     Завдяки втручанню прокуратури Кримського регіону державному підприємству «Кримвійськбуд» повернуть борг – майже 50 тисяч гривень.

     Обставини: Влітку 2012 року «Кримвійськбуд» передав товариству з обмеженою відповідальністю будівельні матеріали. Серед них морський пісок, щебінь, цемент. Матеріали були використані при будівництві жилих домівок у Криму. Факт передачі матеріалів підтверджуються накладною, згідно якої товариство повинно було оплатити їх вартість. Але два роки товариство ухилялося від сплати боргу. «Кримвійськбуд» було вимушено звернуться до прокуратури.
     В інтересах державного підприємства Сімферопольською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері до ТОВ пред’явлено позов про виплату грошей. Господарський суд АРК цей позов задовольнив, борг буде витребуваний з товариства примусово.
     «Як швидко рішення суду виконається тепер залежить від судовиконавців. Прокуратура Кримського регіону зі свого боку буде контролювати виплати, та прискорювати їх» - запевнив старший прокурор Сімферопольської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Максим Реднікін.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 22245