There is no header image for this region. В Криму майже 12 мільйонів заборгованих зарплат виплатили працівникам ОПК завдяки прокурорському втручанню - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
03.02.2014

В Криму майже 12 мільйонів заборгованих зарплат виплатили працівникам ОПК завдяки прокурорському втручанню

    

     Забезпечення нагляду за вчасною виплатою заробітної плати – залишається важливим соціальним напрямком роботи прокуратури Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері. Щорічно завдяки постійній роботі прокурорів у цьому напрямку люди отримають гроші, що підприємства їм не сплачували роками.
     У 2013 року за результатами прокурорських перевірок у сфері оплати праці, розпочато досудові розслідування по 6 кримінальним провадженням.
     Так на «Євпаторійському авіаційному ремонтному заводі» борги по зарплаті відшкодовано повністю. 118 працівників отримали гроші, яких з початку 2013 року не виплачували зовсім, або платили частково.
      А на державному підприємстві «Севастопольській авіаційний завод» за результатами перевірок виплачено зарплату 401 працівнику в повному обсязі. Загальна сума виплат - 3 мільйони гривень.
     Ще 500 тисяч гривень заборгувало керівництво підприємства Феодосії.
     Працівники цього піднаглядного підприємства не отримували грошей майже півроку. Незважаючи на те, що зазначений період в касу підприємства надійшло більше мільйону гривень. Завдяки вжитим прокуратурою заходам, борг був виплачений повністю.
      Загалом у 2013 внесено ¬¬¬25 документів прокурорського реагування (23 подання та 2 постанови про ініціювання щодо притягнення особи до адміністративної відповідальності), за результатами розгляду яких забезпечено погашення існуючої заборгованості з виплати заробітної плати на суму 11 млн. 279 тис. грн. та вжито заходів до своєчасності стягнення дебіторської заборгованості на суму 8 млн. 169 тис. грн., до дисциплінарної відповідальності притягнуто 8 осіб.
 
Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 26343