There is no header image for this region. Протистояння у 8 років. Через позицію прокуратури державі повернуть частину військового містечка - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
13.02.2014

Протистояння у 8 років. Через позицію прокуратури державі повернуть частину військового містечка

    

     Майже 8 років товариство с обмеженою відповідальністю не сплачувало грошей за орендовані у Міністерства оборони приміщення. Договір оренди між товариством та Євпаторійською КЕЧ району був укладений у 2006 році. Тоді частина військового містечка, біля самого Чорного моря в смт. Мирний (м. Євпаторія) була передана у приватні руки, за це товариство зобов’язалося щомісячно вносити орендну плату.
     Проте, тривалий час ці зобов’язання виконувались неналежним чином. Орендна плата вносилася невчасно, чи не виплачувалася зовсім. Євпаторійською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері неодноразово ініціювалися позови про стягнення заборгованості.
     В черговий раз такий позов пред’явлено у 2012 році. При цьому прокурор окрім вимоги сплати боргу поставив вимогу розірвати договір оренди, оскільки таке системне невиконання обов’язків з боку ТОВ наносило постійну шкоду інтересам держави.
     Господарський суд АР Крим у вересні 2013 року позов прокурора задовольнив повністю, з товариства стягнули борг понад 80 тис.грн., договір оренди був розірваний. Але не погодившись з таким рішенням суду ТОВ подало апеляційну скаргу, і рішення суду першої інстанції було скасовано. Прокурором подано касаційну скаргу.
     Постановою Вищого господарського суду від 6 лютого 2014 року касаційна скарга прокурора задоволена, постанова апеляційного суду скасована, а рішення суду першої інстанції залишено без змін. Це рішення оскарженню не підлягає, тому частина військового містечка найближчим часом повернеться у власність держави.
Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 26368