There is no header image for this region. Під час перевірок бюджетного законодавства прокуратура виявила на будівництві нестачу понад 800 тисяч гривень - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
26.02.2014

Під час перевірок бюджетного законодавства прокуратура виявила на будівництві нестачу понад 800 тисяч гривень

Розпочато кримінальне провадження

     Обставини: в 2008 році між Міністерством оборони України та будівельним товариством був укладений договір про будівництво житлового будинку у смт. Мирний, м. Євпаторія. На це з державного бюджету було виділено та передано товариству понад 14 мільйонів гривень.
     71 квартирний житловий будинок був майже готовий у 2012 році. Згідно договору фасади будинку мали бути утепленими мінеральними плитами та оздоблені декоративним розчином. На це було передбачено понад 1 млн.грн. Посадові особи Кримського управління капітального будівництва МО України підписали акти виконаних робіт, хоча роботи фактично виконані не в повному обсязі.
     Завищення обсягів виконаних робіт виявили ревізори Кримського територіального управлінням внутрішнього аудиту та фінансового контролю МО України. За фактом складеного ними аудиторського звіту прокуратура Кримського регіону України провела власну перевірку. Під час якої встановлено, шо службовими особами Кримського управління капітального будівництва МО України в акти виконаних робіт умисно внесено завідомо неправдиві відомості. Внаслідок цього виявлено нестачу понад 800 тисяч гривень, будинок, що призначався військовослужбовцям залишився недобудованим.
     За фактами цих правопорушень прокуратурою внесено данні до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 22034