There is no header image for this region. В Феодосії військовослужбовець строкової служби охороняв приватний спортивний комплекс. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
12.04.2013

В Феодосії військовослужбовець строкової служби охороняв приватний спортивний комплекс.

     Феодосійською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Кримського регіону України під час перевірок з питань соціального захисту військовослужбовців виявлено факт зловживання службовим становищем з боку військовослужбовця правохоронного органу.

     Обставини: в січні поточного року службові особи Феодосійського зонального відділення військової служби правопорядку безпідставно викликали військовослужбовця строкової служби однієї з військових частин та зобов’язали його здійснювати роботи в інтересах цивільної особи – представника спортивно-оздоровчого комплексу, розташованого в смт. Коктебель.
     Впродовж 9 діб військовослужбовець охороняв території та приміщення комплексу та був обмежений у правах і свободах, визначених законодавством України, зокрема щодо заборони використання військовослужбовців для виконання завдань, не пов’язаних з військовою службою, тривалості службового часу, права на відпочинок та охорону здоров’я.
     11 січня незаконні дії службових осіб припинені, військовослужбовець відправлений до військової частини для подальшого проходження служби.
     Цю справу було розглянуто у Феодосійському міському суді Криму. Службову особу, яка вчинила корупційне адміністративне порушення визнано винною та накладено штраф у розмірі 3 тис. 400 грн.


Прес-служба прокуратури кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 74841