There is no header image for this region. Прокуратура: Військовослужбовці повинні жити в гідних умовах - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
22.04.2013

Прокуратура: Військовослужбовці повинні жити в гідних умовах

     Прокуратурою Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, в порядку прокурорського нагляду проведено перевірку за матеріалами Начальника Управління військової котррозвідки Служби безпеки України в Автономної Республіці Крим і м.Севастополі щодо можливих протиправних дій службових осіб Кримського Управління капітального будівництва Міністерства оборони України.

     У 2008 році між Міністерством оборони України та фірмою-забудовником укладено договір, відповідно якому фірма повинна була побудувати та передати Міністерству оборони 100 квартир загальною площею 60 тисяч квадратних метрів. Договірна ціна – понад 33 мільйони гривень.
     Але протягом трьох років у державній власності від забудовника опинилося лише 32 квартири. Останні фірма-забудовник незаконно продала іншим особам. Щоб скрити цей факт було вирішено замінити квартири, які були обговорені на інші, за іншою адресою. На це була складена відповідна угода між фірмою та Кримським управлінням капітального будівництва Міністерства оборони України, яка діяла в інтересах Міністерства оборони України.
     В ході перевірки прокуратурою було встановлено, цією угодою безпідставно змінено кількість квартир, замість 100 квартир – 96 квартир; загальна площа квартир зменшилася майже на 8 тисяч квадратних метрів, а договірна ціна стала меншою більше ніж на 4 мільйони гривень. Окрім того запропоновані фірмою-забудовником квартири не відповідають жодним технічним характеристикам, вказаних в договорі.
     Таким чином, встановлено, що службові особи Кримського управління капітального будівництва Міністерства оборони України, діючи умисно, перевищили свої владні повноваження, завдали матеріальну шкоду державі на суму понад 7 млн. грн.. А фірма-забудовник, до теперішнього часу умисно не виконала рішення Господарського суду Севастополя, не представила Міністерству оборони України ще 4 квартири.
Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 74774