There is no header image for this region. Прикордонник, засуджений за хабарництво, намагався оскаржити рішення суду - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
24.04.2013

Прикордонник, засуджений за хабарництво, намагався оскаржити рішення суду

1 березня поточного року в Центральному районному суді м. Сімферополя розглянуто кримінальне провадження стосовно капітана Державної прикордонної служби за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 КК України.

     Службову особу визнано винною у скоєнні злочину та призначено покарання у виді позбавлення волі на 4 роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки. Але прикордонник оскаржив це рішення суду.
     За розглядом апеляції засудженого Апеляційним судом АР Крим 23 квітня поточного року, вирок Центрального районного суду Сімферополя залишено без змін, апеляцію сторони захисту без задоволення.
     Обставини: під час досудового розслідування прокуратурою Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері встановлено, що в червні-липні 2012 року начальник відділу ДПС України в декілька прийомів отримав від громадянина Ч. 2 тис. доларів США. Так звана «послуга» з боку прикордонника передбачала надання можливості громадянину Ч. безперешкодного виходу в море для вилову рапанів, дайвінгу та катанні відпочиваючих по морю без оформлення відповідних документів. Знаючи про відсутність таких документів, прикордонник в службовому кабінеті отримував гроші за не складання протоколів про адміністративне правопорушення з боку згаданого громадянина.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 74618