There is no header image for this region. «Військові повинні жити в гідних умовах». Прокуратура продовжує захищати соціальні права військовослужбовців та їх сімей. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
27.04.2013

«Військові повинні жити в гідних умовах». Прокуратура продовжує захищати соціальні права військовослужбовців та їх сімей.

     Завдяки діям прокуратури Кримського регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері майже 300 квадратних метрів житла було витребувано на користь держави.

     В 1997 році між квартирно-експлутаційним відділом м. Сімферополя та фірмою-забудовником було складено договір про спільну діяльність. За цим договором на земельній ділянці, де раніше було військове містечко, згідно дозволу Міністерства оборони України, було вирішено збудувати багатоповерхове житло. 7 процентів від загальної площі цього житла повинні бути передані військовому відомству.
     Але під час перевірки встановлено, що з 2008 року фірма-забудовник не передала на користь держави жодного квадратного метра житла. Хоча один житловий будинок загальною площею більше 4 тисяч квадратних метрів було вже побудовано і здано в експлуатацію.
     Прокуратурою в інтересах Міністерства оборони України було заявлено позов про вилучення житла, і в 2012 році господарським судом АР Крим його було задоволено. Однак, постановою Севастопольського апеляційного господарського суду вказане рішення скасоване. Не погодившись з прийнятою постановою, прокурор подав касаційну скаргу до Вищого господарського суду України, яку було задоволено в квітні поточного року. Завдяки вжитим заходам вдалося поновити гарантоване державою право громадян на житло – за рішенням суду вищої інстанції на користь держави було витребувано 297 квадратних метрів житла для військовослужбовців, орієнтовною вартістю майже 2 мільйони гривень.

Прес-служба прокуратури кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 74593