There is no header image for this region. Стан прокурорського нагляду за додержанням законів у кримінальних провадженнях, питання вдосконалення роботи з Єдиним реєстром досудових розслідувань обговорено на розширеному засіданні колегії в прокуратурі Кримського регіону України. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
29.04.2013

Стан прокурорського нагляду за додержанням законів у кримінальних провадженнях, питання вдосконалення роботи з Єдиним реєстром досудових розслідувань обговорено на розширеному засіданні колегії в прокуратурі Кримського регіону України.

     У заході взяли участь працівники апарату прокуратури Кримського регіону України, прокурори, їх заступники та процесуальні керівники спеціалізованих прокуратур Кримського регіону України.

     Колегія зазначила, що вжиті заходи сприяли підвищенню рівня організації роботи на зазначеному напрямі, а також дотриманню вимог Кримінального процесуального кодексу України під час досудового розслідування. Однак, існує низка недоліків. Для забезпечення ефективного виконання ключових завдань прокуратури, підвищення її авторитету та посилення впливу у зміцненні законності і правопорядку колегія розробила низку додаткових дієвих заходів.
     Прокурор Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері державний радник юстиції 3 класу Сергій Няньчур звернув увагу присутніх на актуальність та важливість питань порядку денного. Він зауважив, що від сумлінного виконання службових обов’язків кожного працівника прокуратури регіонального рівня залежить ефективність роботи органів прокуратури України.

     Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
     з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 74601