There is no header image for this region. Севастопольська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері здійснює нагляд за дотриманням природоохоронного законодавства. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
08.05.2013

Севастопольська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері здійснює нагляд за дотриманням природоохоронного законодавства.

     Нахімовський районний суд м. Севастополя розглянув кримінальну справу начальника служби екологічної безпеки обвинуваченого у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст. 425 КК України (недбале ставлення до службових обов’язків), чим завдано тяжких наслідків у вигляді забруднення земель.

     Обставини: тактичне поле на території військової частини в Севастополі опинилося під майже метровим шаром бруду. Брудне ганчір'я, каністри, розлите технічне масло. Поле, загальною площею майже тисяча квадратних метрів, знаходиться на березі Південної бухти, тому чистота Чорного моря також опинилася під загрозою. Все це сталося через халатне ставлення до своєї роботи начальника служби радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки однієї з військової частини України. Протягом декількох років військовослужбовець не вживав заходів для запобігання забруднення, що створило небезпеку для довкілля, та заподіяло істотних збитків на суму понад 1 млн. грн.
     Під час досудового розслідування вжито заходів для повного відшкодування збитків та приведення земельної ділянки у належний стан.
     Військовослужбовцю судом призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки, та, враховуючи обставини справи звільнено від відбування покарання з іспитовим строком в 1 рік.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 74865