There is no header image for this region. Шановні ветерани! - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
08.05.2013

Шановні ветерани!

...

Від імені колективу прокуратури Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері прийміть щирі і сердечні вітання з Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні!
День Перемоги – свято, яке об'єднує народи, данина глибокої поваги мужності всіх, хто чинив опір нацизму. У роки війни радянський народ виявив масовий героїзм і стійкість, не схилив голови перед окупантами і став переможцем у цій найжорстокішій і кровопролитній війні в історії людства. Ми знаємо ціну миру, тому сьогодні ми вшановуємо полеглих і живих героїв битв Великої Вітчизняної війни, висловлюємо їм безмежну любов і вдячність за доблесть і ратний подвиг. Низький уклін ветеранам, які відстояли свободу і незалежність Батьківщини у боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками. Життєвий шлях творців Перемоги завжди слугуватиме нам прикладом самовідданості, міцності духу, мужності, героїзму та любові до рідної Батьківщини!
Від усієї душі бажаю Вам довголіття, доброго здоров'я і благополуччя.
З повагою,
Прокурор Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері С. Няньчур

кількість переглядів: 74595