There is no header image for this region. Прокуратура вітає ветеранів з Днем Перемоги. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
08.05.2013

Прокуратура вітає ветеранів з Днем Перемоги.

Напередодні 9 травня, щорічно прокурор Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері вітає  учасників Великої Вітчизняної війни, які були її співробітниками.

 
 
Серед запрошених: Виктор Афанасиєвич Коротков  - підполковник юстиції у відставціі. Майже 20 років присвятив праці у прокуратурі, спочатку служив слідчим гарнізону, а потім військовим слідчим Чорноморського флоту.
Пригадує: «Меня  призвали в 43-м, как только исполнилось восемнадцать лет. Поначалу я попал в Новосибирское пехотное училище, но уже через полгода, без присвоения офицерских званий, нас отправили на фронт, на Курскую дугу. Готовилось сражение, которому было суждено переломить ход военных событий» .
Також серед запрошених  Леонід Афанасьевич Чернов. Свою службу він проходив на першому Білоруському фронті. Пішки пройшов від Вісли до Одеру. День перемогу зустрів у Берліні. «Вот это упорство и упрямство, с которым нам приходилось вставать из окопа, и, минуя пули, идти к цели, вот оно-то мне потом всю жизнь пригождалось. В нашей работе ведь что главное? Чтобы преступления раскрывались, виновные были наказаны, а не виновные – отпускались.»
Ніхто не залишається поза увагою і в свято, і в будній день. Кожен з цих людей гідно пройшов страшні роки війни, а пізніше став на захист законності, прав і свобод громадян та інтересів держави.
 «А я сделал 182 прыжка с парашутом. А потом стал прокурором.  И почти всю жизнь я прокурором проработал. И не могу сказать, где мне было легче – в окопе или на заседании в суде. Наша работа очень трудная, необходимая, чаще всего остальным не заметная, но нужная очень» - говорить полковник юстиції в відставці Микола Максимович Родін.
«В эти дни, год от года, уже 68 лет, нас поздравляют, вручают нам награды, дарят подарки – дивлячись на червоні гвоздики, говорить Алексій Ніконович Кігім, підполковник юстиції у відставці. - Это очень приятно, приятио, что не забывают. Я почти всю жизнь работал прокурором. И мне бы хотілось, чтобы с нашого поколения брали пример. Мы были преданы своей Родине и людям
Доля кожного ветерана цікава і гідна низького укліну. Стійкість кожного з них, мужність і самовідданість на полях боїв і на трудовому фронті в ім'я Перемоги – завжди будуть істинним прикладом патріотизму.
 
 
 У цьому році прокурор Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері державний радник юстиції 3 класу Сергій Няньчур, його заступник старший радник юстиції Руслан  Скляров, а також весь колектив прокуратури висловили теплі слова подяки учасникам Великої Вітчизняної війни, привітали та вручили квіти.

кількість переглядів: 673