There is no header image for this region. Кримінальне провадження стосовно військового медика направлено до суду - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
14.05.2013

Кримінальне провадження стосовно військового медика направлено до суду

     Севастопольською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері завершено та направлено до Гагарінського районного суду м. Севастополя кримінальне провадження стосовно військового медика, обвинуваченого у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.368, ч. 1 ст. 423 КК України (одержання хабара та зловживання службовим становищем).

     Обставини: в лютому поточного року службова особа Військово-медичного центру Кримського регіону (терапевт) зобов’язався госпіталізувати військовослужбовця з подальшим звільненням його з лав Збройних Сил України на підставі висновку ВЛК за відсутності підстав для госпіталізації та висновку комісії. За це він вимагав хабар у розмірі 1000 доларів США. Частину коштів (500 доларів) він отримав у службовому кабінеті, гроші було вилучено правоохоронцями.
     Максимальне покарання, передбачене законодавством за вчинення таких злочинів – позбавлення волі до 5 років.
Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 74614