There is no header image for this region. Прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері демонтує незаконні споруди на березі Чорного моря в Криму - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
16.05.2013

Прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері демонтує незаконні споруди на березі Чорного моря в Криму

...

 
В наслідок перевірки, яку провела Євпаторійська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, стало відомо – на території, що є власністю Міністерства оборони України, незаконно встановлені ларьки для дрібної торгівлі. Земельна ділянка площею більше тисячі гектарів, разом з вертолітною площадкою, знаходяться у селищі Новофедорівка, Сакського району Криму. Ця ділянка разом з площадкою належить військовій частині, на підставі акту на право постійного користування земельною ділянкою, виданого Сакською районною радою у 1977 році.
Вертолітна площадка стала площадкою для дрібної торгівлі, бо знаходиться вона біля самого моря, на прибережній захисній смузі. Це суперечить вимогам Земельного кодексу України, та Закону України «Про використання земель оборони». Через це 14 та 15 травня 2013 року незаконно встановлені об’єкти були демонтовані.
«Протидій з боку приватних підприємців не було, тому що вони розуміють, що діють незаконно. Територія пірсу та вертолітного майданчика була нами повністю звільнена від об’єктів дрібної торгівлі . Та ми будемо обов’язково пильно слідкувати, аби там і надалі таких незаконно зведених споруд не було» - затвердив Євпаторійський прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Кримського регіону України Олександр Кравчук.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 74995