There is no header image for this region. Прокуратура продовжує звільняти берег Чорного моря від незаконних споруд - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
22.05.2013

Прокуратура продовжує звільняти берег Чорного моря від незаконних споруд

     Ще декілька незаконних споруд було знесено завдяки втручання Феодосійської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Кримського регіону України.Виконуючи завдання Генерального прокурора України, був перевірений стан реального виконання судових рішень на користь держави щодо вивільнення прибережних захисних смуг від незаконних забудов. На березі бухти «Капсель» м. Судак прокурори знайшли кафе, яке на виконання рішення Господарського суду АР Крим від 28.09.2012 року повинно було бути демонтовано. Кафе з бетонним майданчиком площею 200 квадратних метрів незаконно займало земельну ділянку військового містечка, розташованого на березі Чорного моря.
За наслідками перевірки Феодосійською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Кримського регіону України було забезпечено виконання судового рішення підприємцем.
За втручання прокуратури, роз’яснення діючого законодавства та можливих наслідків його невиконання, підприємець демонтував конструкцію кафе та вивіз увесь будівельний матеріал з бухти. Крім того, під час перевірки на території військового містечка була виявлена конструкція, яка використовувалась для дрібної торгівлі. Дана споруда, вироблена з використанням пожежонебезпечних матеріалів, створювала реальну загрозу безпеці громадян та навколишньому середовищу. Вказану будівлю також демонтовано. Подібні перевірки тривають.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 74771