There is no header image for this region. Прокуратура відкрила кримінальні провадження за фактом незаконних забудівель на пляжі військового санаторію «Судак» - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
23.05.2013

Прокуратура відкрила кримінальні провадження за фактом незаконних забудівель на пляжі військового санаторію «Судак»

...


Під час перевірки стану пляжної зони військового медичного центру «Судак», Феодосійською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері зафіксований факт незаконної забудови. Тепер на бетонній буні невідомі збудували критий майданчик. Шість бетонних опор та самовільно улаштовані сходи займають місто на пляжі та безперечно будуть заважати відпочиваючим у санаторії. За оцінкою прокуратури військовій установі завдано збитків на суму понад 60 тис. грн. За цим фактом прокуратурою внесено відомості до Єдиного Реєстру Досудових Розслідувань про вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки і самовільне будівництво). Також кримінальне провадження по цьому факту передано до Судацького міського відділу міліції.

Заступник Феодосійського прокурора Олександр Левандовський: «Ми сподіваємось, що цю незаконну конструкцію демонтують ще до початку пляжного сезону, а особа, яка здійснювала незаконне будівництво, буде притягнута до встановленої законом відповідальності (за санкцією статті Кримінального кодексу передбачено покарання у вигляді штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або строком позбавлення волі до шести місяців). Як саме – вирішить суд».

Олександр Левандовський також повідомив, що за фактами самовільного будівництва інших аналогічних об’єктів на самовільно зайнятих земельних ділянках лікувального пляжу Центру прокуратурою раніше вже вносились відомості до ЄРДР. Досудове розслідування по цим кримінальним провадженням триває.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 1565