There is no header image for this region. В Криму прокуратура забезпечила повернення прибережної землі державі - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
27.05.2013

В Криму прокуратура забезпечила повернення прибережної землі державі

...

     За наслідком виконання вимог подання Феодосійської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Кримського регіону України оборонному відомству повернуто 16,5 га земель вздовж узбережжя Чорного моря, вартість яких перевищує 2,7 млн. грн. 

     Безцінна земельна ділянка військового містечка, розташована у смт. Приморському м. Феодосія, була вилучена із постійного користування військової частини А0156 ще у минулих роках Приморською селищною радою.
     Після низки судових процесів рішенням «Феміди» Приморську селищну ради було зобов’язано повернути незаконно вилучені землі до Міноборони.
     Однак, як встановлено перевіркою, повертати прибережні землі ніхто не поспішав, а військові посадовці ініціативу отримання землі від місцевих органів влади не проявляли.
     Лише за прокурорським втручання між сторонами підписано акт прийому-передачі землі, а отже фактично забезпечено повне виконання рішення суду на суму 2,7 млн. грн. на користь держави.


Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 74594