There is no header image for this region. Прокуратура знайшла «таємне» кафе (ФОТО) - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
30.05.2013

Прокуратура знайшла «таємне» кафе (ФОТО)

     За результатом розгляду подання Феодосійської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері демонтовано ще одну споруду, тепер у військовій частині А1370 (Феодосійському військовому санаторії), що безпідставно займала землі прибережної зони.

  
 Так, територію санаторію площею майже 100 кв. м. звільнено від самовільно побудованих дерев’яних конструкцій з навісами, які у сезон використовувались приватним підприємцем-власником сусіднього кафе для розміщення додаткових місць відвідувачам.
Невелике за розміром приміщення приватного кафе по прибережній вулиці Генерала Горбачова розміщене одразу ж навпроти адміністративного корпусу військового санаторію. Однак, як не дивно, про наявність у цього закладу харчування «потаємних дверцят», які вели на територію санаторію та надавали додатковий простір для підприємницької діяльності, військові посадовці дізнались лише за прокурорським втручанням.

Відтепер спокій відпочиваючих у санаторії ветеранів військової служби та інших осіб, як зазначив заступник Феодосійського прокурора Олександр Левандовський, - не буде порушувати принаймні одне підприємство громадського харчування та іншого дозвілля.
Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 74833