There is no header image for this region. В Криму територію дитячого табору забудовано приватними будинками - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
31.05.2013

В Криму територію дитячого табору забудовано приватними будинками

...

  
   Прокуратурою Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері виявлено факти незаконного вилучення та самовільного захоплення земель дитячого оздоровчого табору «Схід» та бази відпочинку «Прибій», які знаходяться у віданні державного підприємства оборонно-промислового комплексу «Науково-дослідний інститут аеропружних систем» та розташовані в смт. Коктебель м. Феодосія.
     Під час перевірки встановлено, що службові особи державного підприємства та Коктебелівської селищної ради без відповідного погодження та всупереч вимог законодавства виділили землі оздоровчого табору 4 громадянам. Загальна площа виділеної ділянки – 0,24 га. В подальшому на вказаній території громадянами побудовано 4 будинки, які використовуються для здачі відпочиваючим. Також встановлено, що громадянами самовільно зайняті інші 0,16 га рекреаційної земельної ділянки дитячого табору, які огроджені та використовуються в господарських цілях. Слід зазначити, що дитячий табір знаходиться у безпосередній близькості до Карадагського заповіднику.
     Прокуратурою за цими фактами зареєстровано 2 кримінальні провадження, заявлено позови щодо повернення даних земельних ділянок у власність держави та внесено низку документів прокурорського реагування. Робота щодо відновлення законності використання земель прибережної смуги Чорного моря триває. 
Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 74580