There is no header image for this region. Відділ представництва інтересів держави в судах прокуратури Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері підводить підсумки першого півріччя 2013 року. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
22.07.2013

Відділ представництва інтересів держави в судах прокуратури Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері підводить підсумки першого півріччя 2013 року.

 У прокуратурі Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері підводять підсумки роботи за перше півріччя 2013 року.

 
Ця земельна ділянка в районі Феодосії, площею майже 17 гектарів, тепер належить державі. Боротьба за неї тривала 3 роки. Підписом голови селищної ради земля, біля самого моря, була незаконно відчужена зі власності військової частини Міністерства оборони України.  Відділ представництва інтересів держави раз за разом вигравав у судах. Але за ласий шматочок землі приватний власник боровся «на смерть» - подавав апеляції та скарги. Ще б пак – ця ділянка,  за експертними оцінками, коштує 27 мільйонів гривень. Рішенням господарського суду Криму, яке залишено без змін постановою Севастопольського апеляційного  господарського суду,  позов військового прокурора Феодосійського гарнізону в інтересах Міністерства оборони України було задоволено. Отже, земельна ділянка повернулася своєму законному власникові – державі. Загалом за перше півріччя 2013 року в галузі земельного законодавства відділ  представництва інтересів держави в судах прокуратури Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері було заявлено 74 позови загальною площею 26,26 гектарів. Станом на 18 липня 2013 року,  судами задоволено 15позовів прокурора. Майновий комплекс колишнього науково-дослідного інституту на Північній стороні Севастопольської бухти тепер теж державний. Його оцінили в 20 мільйонів гривень.
 
 
 
Так і маленька, але дуже дорога ділянка, на самій набережній у Балаклаві рішенням суду через працю прокурорів - державна.
 
Начальник відділу представництва інтересів держави в судах Роман Бучко доповів : «Впродовж першого півріччя поточного року судами задоволено 101 позов на загальну суму більше 28 мільйонів гривень. Щодо роботи у сфері бюджетного законодавства, нам вдалося повернути у бюджет більше 10 мільйонів гривень. Ці гроші підуть на виплати пенсій, субсидій. Ми й надалі будемо працювати в цих напрямках. Сподіваюся в другому півріччя 2013 року наша робота стане ще результативнішою.»  
 
 
 

кількість переглядів: 74379