There is no header image for this region. Результати роботи прокуратури Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері за перше півріччя 2013 року. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
23.07.2013

Результати роботи прокуратури Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері за перше півріччя 2013 року.

Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері продовжує підводити підсумки першого півряччя 2013 року.
Дванадцять років позбавлення волі на двох - такий вирок виніс Залізничний суд Сімферополя Автономної республіки Крим військовослужбовцям, за спробу передати наркотики у СІЗО. Чотири роки за ґратами через хабар розміром 2 тисячі доларів. Це покарання призначив Центральний районний суд Сімферополя начальнику одного з відділів прикордонної служби у Криму. За участю працівників відділу процесуального керівництва досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях у судах було розглянуто 15 кримінальних справ ( в порядку вимог Кримінального процесуального кодексу України 1960 року). 6 з них про злочин з ознаками корупції, 4 – про хабарництво. А відділом нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, виконанням судових рішень та при проведенні оперативно-розшукової діяльності за перше півріччя цього року було прийнято 121 кримінальне провадження, направлено до суду 26 обвинувальних актів. Половина з них з угодами про визнання винуватості. Продовжується судовий розгляд по кримінальному провадженню стосовно терапевта Військово-медичного Клінічного центру Криму, що отримав хабар від матроса служби за контактом за безпідставну госпіталізацію та подальше звільнення зі служби. Також проводиться досудове розслідування за фактом отримання військовослужбовцем хабара 6 тисяч доларів. Ці гроші вимагав голова однієї з житлових комісій у Криму за сприяння в отриманні службового житла. Безпосередньо у момент передачі грошей чоловік був затриманий. За 6 місяців до державного бюджету було відшкодовано майже 338 тисяч гривень. Це 70 % від загальної суми збитків, яких було заподіяно злочинами з початку 2013 року.

кількість переглядів: 74209