There is no header image for this region. Замість зарплати працівникам – собі іномарка. Прокуратурою розпочато кримінальне провадження. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
25.07.2013

Замість зарплати працівникам – собі іномарка. Прокуратурою розпочато кримінальне провадження.

Сімферопольською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері розпочато кримінальне провадження щодо невиплати боргів по заробітній платі робітникам державного підприємства спеціального зв'язку.
Близько 200 тисяч гривень заборгував керівник підприємства 70 працівникам. Тоді територіальною державною інспекцією з питань праці в АР Крим була проведена перевірка дотримання законодавства про працю. Перевіркою встановлено – заробітну плату людям не платили в період з листопада 2012 року. Прокуратура встановила: тоді коли люди не отримували зарплат, директор підприємства забирав свої гроші вчасно, з усіма надбавками і компенсаціями. Так тільки за 4 місяці керівник отримав майже 30 тисяч гривень. Крім цього, що при наявності заборгованості по зарплаті директор підприємства придбав автомобіль «Опель-Омега», 2002 року випуску, за ціною 75 тисяч гривень (незважаючи на те, що у гаражі закладу вже значилося 11 одиниць транспортної техніки, і вся вона вітчизняного виробництва). Іномарка з того часу використовується у якості службового автомобілю директора підприємства та незадіяний у перевезенні спецгрузів. Дані про правопорушення занесені у Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 175 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання до 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади до 3 років.

кількість переглядів: 74252