There is no header image for this region. Прокуратура розбирається у кредитних суперечках - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
29.07.2013

Прокуратура розбирається у кредитних суперечках

   За позовом Євпаторійського прокурора з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері державному підприємству Міністерства оборони України виплатять борг – майже 200 тисяч гривень.

     У 2012 році між установою «28 Управління начальника робіт» та виробничо-будівельним кооперативом «Опора» був укладений договір позики на суму півмільйону гривень. За умовами якого позичальник (кооператив «Опора») зобов’язувався повернути гроші через один місяць, але перші виплати поступили лише через три. Майже рік в «28 Управлінні» чекали на повернення остатку за кредитом. Коли стало зрозуміло, що вмовляннями позику не повернути, установа звернулася до прокуратури.
     Євпаторійський прокурор заявив позов до господарського суду Севастополя про повернення грошей. Завдяки принциповій позиції прокуратури під час судового розгляду позичальником у добровільному порядку сплачено 200 тис. грн. Щодо решти суми заборгованості – за вказаним позовом прокуратури суд постановив стягнути з кооперативу 180 тис. грн., 30 з яких – штрафні санкції за невиконання договору.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 74230