There is no header image for this region. В Криму завдяки прокурорського втручання погашено зарплаті працівникам підприємств оборонно-промислового комплексу. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
01.08.2013

В Криму завдяки прокурорського втручання погашено зарплаті працівникам підприємств оборонно-промислового комплексу.

     З початку 2013 року завдяки вжитим заходам прокурорського реагування повністю погашено заборгованість по заробітній платі працівникам 2 підприємств ОПК.

     Так, на «Євпаторійському авіаційному ремонтному заводі» борги по зарплаті було повністю відшкодовано. 118 працівників отримали гроші, яких з початку 2013 року не виплачували зовсім, або платили частково.
     На державному підприємстві «Севастопольській авіаційний завод» за результатами перевірок в сфері оплати праці та внаслідок прокурорського реагування виплачено зарплату 401 працівнику в повному обсязі на загальну суму понад 3 млн. грн. та погашено дебіторську заборгованість на суму понад 5 млн.
     Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері та підпорядковані прокуратури продовжують роботу щодо забезпечення конституційних прав громадян.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 74284