There is no header image for this region. Турецькі рибалки виплатять Україні 136 тисяч гривень. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
01.08.2013

Турецькі рибалки виплатять Україні 136 тисяч гривень.

     Гагарінський суд м. Севастополя задовольнив позов Севастопольської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері в інтересах Державної прикордонної служби України на суму понад 100 тис. грн. про відшкодування заподіяних збитків в результаті затримання турецької шхуни, яка здійснювала незаконний вилов риби в акваторії Чорного моря.

     Обставини: Судно з рибалками з Туреччини було затримано в акваторії Чорного моря, в лютому цього року. Тоді на борту знаходилися 7 чоловік команди, а також дерев'яна тара для зберігання риби, ємкість з-під сітей для лову й 1,5 тонни льоду. Прикордонники затримували судно в п'ятибальний шторм. Зі шхуни не було відповідей на запити, а коли прикордонний корабель став наближатися, браконьєрське судно попрямувало у бік Туреччини.
      Жодних документів на судно, що вирішують вилов риби, або перетинати кордони України у капітана шхуни не було, а своє знаходження в акваторії сусідньої країни він пояснив поломкою техніки для встановлення місця положення.
     Севастопольською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері було вжито заходи реагування, в результаті яких суд зобов’язав правопорушників відшкодувати збитки.
Наразі триває реальне виконання рішення суду.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 74234