There is no header image for this region. В Євпаторії підприємець намагався безоплатно користуватись складами військових. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
02.08.2013

В Євпаторії підприємець намагався безоплатно користуватись складами військових.

     Євпаторійська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері в суді захищала інтереси Міністерства оборони України.

     Обставини: в вересні 2012 року між Євпаторійською КЄЧ та приватним підприємцем був укладений договір оренди, відповідно якого йому у користування передано 407,6 квадратних метрів складських приміщень, що знаходяться на території військової частини. За користування складами КЕЧ фізична особа повинна була сплачувати 3,5 тисячі гривень на місяць. Але з початку вересня до середини грудня 2012 року в КЕЧ оплату оренди не отримували та звернулися до прокуратури.
     Рішенням Господарського суду АР Крим задоволено позов заступника Євпаторійського прокурора з нагляду за додержання законів у воєнній сфері в інтересах Євпаторійської КЕЧ. Підприємця зобов’язано звільнити приміщення та сплати 50 тисяч заборгованості та штрафних санкцій. Триває реальне виконання рішення суду.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 400