There is no header image for this region. У зв’язку із появою у засобах масової інформації упередженої інформації щодо розслідування резонансної ДТП у м. Феодосії за участі співробітника СБУ та безпідставних звинувачень слідства в необ’єктивності прес-служба уповноважена заявити: - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
06.08.2013

У зв’язку із появою у засобах масової інформації упередженої інформації щодо розслідування резонансної ДТП у м. Феодосії за участі співробітника СБУ та безпідставних звинувачень слідства в необ’єктивності прес-служба уповноважена заявити:

...

Слідством вживаються вичерпні заходи щодо повного та неупередженого розслідування кримінального правопорушення. По даному кримінальному провадженню вже виконано значний обсяг слідчої роботи.
Вчора за участю учасників ДТП, їх представників та потерпілих у присутності 2-х судових експертів проведено слідчий експеримент з метою перевірки і уточнення відомостей, які мають значення для установлення обставин кримінального правопорушення за фактом ДТП.
Під час експерименту використовувались автомобілі аналогічні за технічними характеристиками з авто – учасниками пригоди. Під час експерименту отримано необхідні дані для завершення комплексної комісійної інженерно-транспортної експертизи. За її результатами та оцінкою отриманих раніше доказів буде повідомлено про підозру винній особі.
Слід зазначити, що для проведення експерименту та забезпечення безпеки учасників були задіяні значні людські та технічні ресурси (щодо охорони та перекриття руху). Напередодні проведення слідчого експерименту жодних клопотань про відеофіксацію від представників сторін не надходило.
Клопотання від представника потерпілого – водія машини швидкої допомоги провідео фіксацію було заявлено безпосередньо на початку слідчої дії. Задоволення цього клопотання призвело би до перенесення експерименту на невизначений час, тому слідчим у задоволенні клопотання відмовлено. При цьому даний представник чомусь не скористався правом самостійної фіксації експерименту, як це передбачено ст. 56-58 Кримінального Процесуального Кодексу України.
Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у в воєнній сфері закликає до виваженості в оцінці стану слідства на підставі неповних та необ’єктивних даних та підкреслює готовність надавати коментарі та роз’яснення в межах діючого кримінального процесуального законодавства.
Наразі очікуються результати комплексної комісійної інженерно-технічної експертизи.
 

кількість переглядів: 74736