There is no header image for this region. За дезертирство військовослужбовця позбавили волі на 3 роки - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
15.08.2013

За дезертирство військовослужбовця позбавили волі на 3 роки

Вироком Нахімовського районного суду м. Севастополя військовослужбовця визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 408 КК України, та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки.

Громадянин Г. був призваний на військову службу у 2011 році. Через рік він продовжив проходити службу за контрактом. У вересні 2012 року військовослужбовець Г. самовільно залишив військову частину. Майже рік він працював на полігоні твердих побутових відходів, до рідних не з’являвся. Дезертира затримали у травні 2013 року, в наслідок розшукової діяльності, на вокзалі в Івано-Франківську. У суді громадянин Г. признався – усвідомлював свої дії. Проте він вже був засуджений за те, що самовільно залишив свою частину коли проходив строкову службу. Тоді він був відсутній у частини декілька тижнів, та повернувся добровільно. За це йому присудили два роки позбавлення волі, але звільнили від покарання, та призначили іспитовий строк – 1 рік. Довіру суддів військовослужбовець не виправдував, та знову дезертирував. Рішенням Нахімовського суду Севастополя громадянин Г. визнаний винним, та буде відбувати покарання протягом трьох років за ґратами.

кількість переглядів: 920