There is no header image for this region. Прокуратура повертає державі землі Міністерства оборони у престижних районах Феодосії - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
21.08.2013

Прокуратура повертає державі землі Міністерства оборони у престижних районах Феодосії

     Земельну ділянку вартістю понад 200 тисяч гривень вдалося повернути у власність Міністерства оборони України завдяки принциповій позиції Феодосійської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Кримського регіону України.

     Під час перевірки у 2010 році стало відомо: рішеннями Феодосійської міської ради в 2006 році земельні ділянки в престижному районі Феодосії були незаконно передані в оренду приватним особам. Земля загальною вартістю більше 400 тисяч гривень входить до меж одного з військових містечок Міністерства оборони України. Три роки тому почався нелегкий процес повернення ділянок державі.
     Так, по земельній ділянці, розташованій на вулиці Чкалова у Феодосії, судові розгляди завершено, тепер вона повністю повернулася у власність держави. Щодо ділянки на вулиці Генерала Горбачова (вона знаходиться на території військового містечка та перебуває на обліку Феодосійської КЄЧ) рішенням Апеляційного суду АР Крим позов прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері був задоволений частково. Рішення міської ради щодо зміни цільового призначення ділянки було визнано не дійсним. А це означає, що скоро і ця земля, вартістю 282 тисячі гривень, також повернеться у власність Міністерства оборони України.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 1086