There is no header image for this region. На передодні свята незалежності України молоді спеціалісти прийняли присягу працівника прокуратури. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
23.08.2013

На передодні свята незалежності України молоді спеціалісти прийняли присягу працівника прокуратури.

В прокуратурі Кримського регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері пройшов святковий збір колективу. Пролунали вітання з Днем Незалежності України, а також слова урочистої присяги працівника наглядового відомства.

Штат прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері поповнився випускниками Національній юридичній академії України  ім. Ярослава Мудрого.
На посади «прокурор Севастопольської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері» прийняли Владлену Тимко магістра спеціалізації «правознавство»,  та  Павла Лємєшева.
Олексій Кочармін працюватиме слідчим, а Олександр Григорчук займе посаду прокурора Євпаторійської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.
Кожен урочисто пообіцяв неухильно додержуватися Конституції, законів та міжнародних зобов'язань України, та  захищати права і свободи людини та громадянина, інтереси суспільства і держави.
Прокурор Кримського регіону України  з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Сергій Няньчур привітав молодих колег, побажав гідно захищати права та свободи людей та інтереси держави.  

кількість переглядів: 1646