There is no header image for this region. Прокуратура бореться з незаконною забудовою земель Міністерства Оборони України - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
28.08.2013

Прокуратура бореться з незаконною забудовою земель Міністерства Оборони України

Севастопольська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Кримського регіону України звернулася до Господарського суду Севастополя з позовом про повернення майна військового містечка Міністерству оборони України вартістю 190 тисяч гривень та стягнення заборгованості з приватного підприємства за його користування на суму понад 35 тисяч.
У червні 2010 року між начальником Севастопольської КЕЧ та приватним підприємством було укладено договір оренди нерухомого майна військового містечка. На території містечка 10 приміщень, їх передали під розміщення складів. Але під час перевірки, що проводила Севастопольська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері стало відомо орендар самовільно побудував на території військового містечка будівлі площею понад 150 квадратних метрів. Строк договору закінчився у кінці 2012 року, але приватне підприємство продовжувало безоплатно та незаконно користуватись складськими приміщеннями. З метою поновлення майнових прав держави в особі Міністерства оборони України прокуратурою заявлено позов до суду.

кількість переглядів: 788