There is no header image for this region. В Криму приватне підприємство за користування електроенергією заборгувало понад 8 мільйони гривень. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
12.09.2013

В Криму приватне підприємство за користування електроенергією заборгувало понад 8 мільйони гривень.

За позовом Євпаторійської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері приватний підприємець повинен розрахуватися з Євпаторійською квартирно-єксплуатаційною частиною за використану електричну енергію, та сплатити 110 тисяч гривень.
Між приватним підприємством «Артек-Союз» та Євпаторійською квартирно-експлуатаційною частиною району, а також КЕЧ морською у Севастополі був укладений договір. За його умовами приватне підприємство мало право частково використовувати електроенергію, яку одержували КЕЧ як споживачі. У 2007 році Компанія «Артек-Союз» виграла відкриті Міністерством оборониУкраїни торги по закупівлі послуг з харчування особового складу Севастопольського ВМІ ім. П.С. Нахімова, та військових частин. Під час проведення перевірки встановлено: приватний підприємець гроші, передбачені договором, не сплачував в Євпаторії з квітня 2011 року по липень 2012, а в Севастополі з липня 2012 року по теперішній час. У зв’язку з цим прокуратурою пред’явлено позов про стягнення заборгованості. Рішенням Господарського суду АР Крим приватне підприємство зобов’язано сплатити на користь КЕЧ району понад 110 заборгованості, пені та річних відсотків. Розгляду суду чекають ще 9 позовів від Севастопольської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері про стягнення заборгованості розміром більше 8 мільйонів гривень.

кількість переглядів: 1033