There is no header image for this region. Прокуратура бореться із порушеннями в екологічній сфері. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
13.09.2013

Прокуратура бореться із порушеннями в екологічній сфері.

Прокуратурою Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері проведені перевірки в сфері охорони навколишнього середовища.
Перевірено 39 піднаглядних об’єктів. За результатами цієї діяльності зареєстровано 1 кримінальне провадження, внесено 22 подання, винесено 8 постанов про притягнення до адміністративної відповідальності, пред’явлено 12 позовів про відшкодування завданих державі забрудненням навколишнього природного середовища збитків. На теперішній час задоволено 11 позовів на суму 107 тис. грн. Так, Севастопольською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері в серпні поточного року зареєстровано кримінальне провадження за фактом забруднення довкілля в Центрі медичної реабілітації та санаторного лікування «Алупкінській» (злочини, передбачені ч.1 ст. 239, ч. 2 ст. 364 КК України) З 2009 по 2010 роки посадовець медичного закладу віддавав накази своїм підлеглим вивозити сміття з центру до необладнаної належним чином земельної ділянки. Його діями створено небезпеку довкіллю та державі заподіяно 450 тисяч гривень збитків. Матеріали кримінального провадження направлені до Алупкінського відділу Ялтинського міського управління ГУ МВС України в АР Крим. Досудове розслідування триває. Крім того, зафіксовано 5 фактів забруднення акваторії Чорного моря внаслідок скидання стічних вод з кораблів. Встановлено, що причина забруднення моря стічними водами в тому, що кораблі й досі не обладнані спеціальними системами та засобами. Прокуратурою були внесені відповідні подання щодо усунення наведених порушень, а також заявлено 2 позови про стягнення завданих державі збитків на загальну суму 101 тисяча гривень.

кількість переглядів: 979