There is no header image for this region. Пркуратура розслідує обставини конфлікту між раніше судимим громадянином іноземної держави та співробітником управління Служби безпеки України. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
17.09.2013

Пркуратура розслідує обставини конфлікту між раніше судимим громадянином іноземної держави та співробітником управління Служби безпеки України.

12 вересня 2013 року до Симферопольської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері надішло за підслідністю кримінальне провадження за фактом отримання цивільною особою тяжких тілесних ушкоджень на залізничному вокзалі м. Сімферополя.
У зв’язку з численними зверненнями представників ЗМІ, прес-служба прокуратури Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері повідомляє:12 вересня 2013 року до Симферопольської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері надішло за підслідністю кримінальне провадження за фактом отримання цивільною особою тяжких тілесних ушкоджень на залізничному вокзалі м. Сімферополя.Обставини: 11 вересня 2013 року о 00:20 на привокзальній площі у м. Симферополі між громадянином іноземної держави (неодноразово раніше судимий за скоєння злочинів проти власності) та працівником СБУ, який на той час перебував у відпустці, стався конфлікт, підчас якого працівник СБУ застосував травматичну зброю. В наслідок вистрілу постраждалий отримав травму правого ока та був госпіталізований до реанімаційного відділення клінічної лікарні ім. Н.А. Сємашко в Симферополі. Відомо що він втратив око. За словами підозрюваного, він збирався сісти на потяг, але три невідомі особи, серед яких був і потерпілий, намагалися його пограбувати. Для свого захисту він застосував зброю. На час правопорушення і підозрюваний і потерпілий перебували у стані алкогольного сп’яніння Відомості по вказане кримінальне правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України.12 вересня поточного року Симферопольською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері було оголошено про підозру співробітника СБУ. Враховуючи той факт, що у нього двоє неповнолітніх дітей, суд вирішив залишити працівника СБУ під заставою. Прокуратура продовжує встановлювати обставини конфлікту, досудове слідство триває.

кількість переглядів: 930