There is no header image for this region. Прокуратура розслідує обставини падіння вертоліта у аеропорту «Бельбек». - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
19.09.2013

Прокуратура розслідує обставини падіння вертоліта у аеропорту «Бельбек».

За даним фактом Севастопольською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері 19.09.2013 року внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ст. 416 КК України.
Руйнування гвинтів, правої консолі, шасі, фонарів кабін, численні пошкодження фюзеляжу – такі пошкодження отримав вертоліт Мі-24П під час виконання посадки на військовому аеродромі «Бельбек». На висоті близько 10 метрів вертоліт став неконтрольовано обертатися навколо своєї осі, внаслідок чого почав різко знижатися та зіткнувся із злітною смугою. Вертольотом керував екіпаж у складі трьох чоловік. Двоє з них госпіталізовані до Військового медичного клінічного центру Кримського регіону України. Лікарі кажуть, що їх стан задовільний. Командир екіпажу госпіталізації не потребував. Вертоліт Мі-24П (бортовий номер 01) належить військовій частині Командування Сухопутних військ ЗС України. Вказаний вертоліт був відряджений до м.Севастополь для участі в навчаннях. На місце події працювала слідчо-оперативна група з працівників Севастопольської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері та працівників Кримського територіального управління ВСП на чолі з виконуючим обов’язки Севастопольського прокурора з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Попиком Д.Ю. Під час огляду місця події вилучено бортовий самописець. За даним фактом Севастопольською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері 19.09.2013 року внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ст. 416 КК України.

кількість переглядів: 1749