There is no header image for this region. В Криму прокуратурою виявлено нестачу майже 40 тон матеріальних цінностей державного мобрезерву. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
25.09.2013

В Криму прокуратурою виявлено нестачу майже 40 тон матеріальних цінностей державного мобрезерву.

Феодосійською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері за цим фактом зареєстровано кримінальне провадження, за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Прокуратурою Кримського регіону України та підпорядкованими прокуратурами з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері та підпорядкованими прокуратурами в рамках наглядової діяльності і надалі виявляються факти порушень вимог Закону України «Про державний матеріальний резерв» на підприємствах-зберігачах матеріальних цінностей мобілізаційного резерву. Зокрема, під час прокурорської перевірки Феодосійською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері встановлено факт самовільного, без відповідного дозволу Державного агентства резерву України та Кабінету Міністрів України, відчуження службовими особами одного із Керченських підприємств у 2004 році близько 48 тон матеріальних цінностей мобілізаційного резерву на суму понад 100 тис. грн, які на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України підлягали передачі на відповідальне зберігання до іншого підприємства.

кількість переглядів: 888