There is no header image for this region. Незаконне списання державних матеріальних цінностей на сумму більше 100 тисяч гривень виявлено прокуратурою у Криму. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
26.09.2013

Незаконне списання державних матеріальних цінностей на сумму більше 100 тисяч гривень виявлено прокуратурою у Криму.

     В рамках наглядової діяльності по додержанню вимог Закону України «Про державний матеріальний резерв», яку проводять на підприємствах-зберігачах матеріальних цінностей мобілізаційного резерву, прокуратурою Кримського регіону України зафіксовано незаконне списання матеріальних цінностей, яке завдало істотної шкоди інтересам держави.

     Зокрема, під час прокурорської перевірки Міністерства житлово-комунального господарства АР Крим встановлено факт самовільного, без відповідного дозволу Державного агентства резерву України та Кабінету Міністрів України, списання та подальшої реалізації службовими особами відомства  пересувних дизельних електростанцій (в 2007 році). За приблизними розрахунками ці матеріальні цінності коштують більше 100 тисяч гривень.
     Cімферопольскою прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері за цим фактом зареєстровано кримінальне провадження, досудове слідство триває.
     Загалом у 2013 року прокуратурою Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері за фактами незаконного поводження з матеріальними цінностями мобілізаційного резерву розпочато 5 кримінальних проваджень, внесено 26 подань, а до дисциплінарної відповідальності притягнуто 17 посадових осіб.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 1133