There is no header image for this region. Землю Міністерства оборони незаконно передали автогаражному товариству - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
30.09.2013

Землю Міністерства оборони незаконно передали автогаражному товариству

     За цим фактом Феодосійською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері відкрито кримінальне провадження за ознаками ч1.ст. 424 КК України: перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень. Санкція статті передбачає покарання - обмеження або позбавлення волі на строк від двох до п'яти років.

     Обставини: під час перевірки щодо додержання службовими особами вимог земельного законодавства України прокуратурою встановлено, що у квітні 2010 року службові особи Феодосійської КЄЧ, перевищуючи повноваження, незаконно підписали акт встановлення та погодження зовнішніх меж земельної ділянки. Автогаражному товариству, що знаходиться поруч із частиною, було відчужено земельну ділянку, яка відноситься до земель оборони. Площа ділянки майже 6 соток, а орієнтовна вартість понад 114 тисяч гривень.
     Відомості про кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

кількість переглядів: 944