There is no header image for this region. Прокуратура зафіксувала факт отримання хабара працівником прикордонної служби України. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
01.10.2013

Прокуратура зафіксувала факт отримання хабара працівником прикордонної служби України.

Прокуратурою Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері направлено до суду кримінальне провадження про отримання хабара службовою особою Державної прикордонної служби України.
У липні 2013 року до прикордонника звернувся приватний підприємець із пропозицією погодити схеми розміщення пункту прокату маломірних судів. А саме дозволити розмістити водні мотоцикли на причалі у територіальних межах контрольованого прикордонного району поблизу мису Казантип. За таку послугу працівник прикордонної служби назвав ціну 3000 гривень. Ці гроші йому передали на робочому місці, після чого він був затриманий. З того часу правопорушник знаходиться під домашнім арештом, від посади у прикордонній службі його було відсторонено. Вказаними діями службова особа вчинила кримінальне правопорушення, тобто злочин, передбачений ч.4 ст. 368 КК України. Матеріали кримінального провадження направлені до Ленінського районного суд АР Крим.

кількість переглядів: 966