There is no header image for this region. Начальнику КЕО доведеться повернути державі майже 1,5 млн грн - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
08.10.2013

Начальнику КЕО доведеться повернути державі майже 1,5 млн грн

     Гагарінський райсуд м. Севастополя задовольнив позов прокурора та постановив стягнути до державної казни з начальника квартирно-експлуатаційного органу в Криму майже 1.5 млн грн за незаконне вилучення 10 квартир.

     Прокуратурою Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері завершено розслідування кримінальної справи стосовно колишнього начальника квартирно-експлуатаційного органу. Противоправними діями він вилучив з володіння держави 10 квартир, які призначалися для забезпечення житлом військовослужбовців ЗС України. Квартири розташовані у нових будинках, у Євпаторії, їх загальна вартість майже 1,5 млн. грн.
     Вироком суду військовослужбовець був визнаний винним у скоєнні злочину. Проте, при розгляді цієї кримінальної справи залишилося невирішеним питання стягнення заподіяних державі збитків.
     Тому прокуратура Кримського регіону України у 2013 знов звернулася до суду. 7 жовтня 2013 року Гагарінським районним судом м. Севастополя позов прокурора задоволений у повному обсязі.Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 949