There is no header image for this region. По справі за фактом ДТП за участі «швидкої» у м. Феодосія виконані всі необхідні слідчі та процесуальні дії - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
10.10.2013

По справі за фактом ДТП за участі «швидкої» у м. Феодосія виконані всі необхідні слідчі та процесуальні дії

     Зібрані всі достатні докази для завершення досудового слідства

     Після повідомлення водію автомобіля «Фольцваген» про підозру у вчиненні злочину, вже на етапі завершення слідства захисник підозрюваного подав слідчому клопотання про призначення повторної комісійної автотехнічної експертизи дослідження обставин ДТП.
     У зв’язку з необґрунтованістю клопотання, прокуратурою у його задоволенні відмовлено. Постанова слідчого про відмову оскаржено захисником підозрюваного до Ленінського районного суду м. Севастополя.
     26 вересня за результатами розгляду скарги захисника суд залишив в силі постанову слідчого про відмову в задоволенні клопотання та доручив проведення повторної експертизи Київському Науково-дослідному інституту судових експертиз. Зазначена ухвала суду оскарженню не підлягає. Вказану ухвалу суду прокуратурою отримано 9 жовтня. Відповідно чинному КПК України стороною захисту підозрюваного використано право самостійно збирати докази та реалізовувати інші процесуальні права.
    Однак, прокуратура вважає, що досудовим слідством зібрані всі достатні докази для завершення досудового слідства по кримінальному провадженню, та готова повідомити підозрюваному, його захиснику, потерпілим та їх представникам про завершення досудового розслідування та надання доступу до матеріалів.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 1013