There is no header image for this region. Прокуратура: у 2013 році забезпечено реальне виконання рішень суду на суму понад 6,6 млн. грн. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
21.10.2013

Прокуратура: у 2013 році забезпечено реальне виконання рішень суду на суму понад 6,6 млн. грн.

     Стан реального виконання рішень суду обговорено у Феодосійській прокуратурі з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері на міжвідомчій нараді.

В ній взяли участь запрошені керівники державних підприємств, командири військових частин та установ, начальники відділів державної виконавчої служби міст Керч, Судак та Феодосія.
Як було відмічено, з тих чи інших причин роками не виконувались низка судових рішень, постановлених як на користь держави, так і окремих громадян.
Стягувачі-бюджетні установи у виконавчому проваджені займали спостерігацьку позицію, їх посадові особи самоусувались від покладених обов’язків.
Як повідомив заступник Феодосійського прокурора з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Олександр Левандовський діяльність щодо виконання судових рішень останнім часом активізовано, за результатами вжитих заходів прокуратурою у 2013 році забезпечено їх реальне виконання на загальну суму понад 6,6 млн. грн., фактично повернуто 23 га земель, поновлено стан 3-х земельних ділянок, зруйновано 4 самовільно збудовані споруди тощо.
Проте, невиконаними залишаються судові рішення за позовами прокурора на загальну суму понад 1,6 млн. грн., з яких рішення, постановлені на користь соціально незахищених громадян, складають майже 300 тис.грн.
Окрім озвучення цифр реального стану справ на вказаному напрямі діяльності на нараді обговорено проблемні питання, наявність яких перешкоджає, а інколи унеможливлює впровадження рішень Феміди у практичну діяльність.
На міжвідомчій нараді було зазначено, що лише спільними зусиллями учасників наради можливе найефективніше досягнення кінцевого результату – фактичного виконання судового рішення, стягнення коштів, відновлення порушених прав, вчинення необхідних дій тощо.
«Метою наради, - як повідомив О. Левандовський, - є в першу чергу налагодження ділових стосунків, досягнення взаєморозуміння між державними органами та стягувачами, визначення шляхів викорінення тривалого не виконання рішень суду, вжиття заходів щодо поновлення прав громадян та інтересів держави».

кількість переглядів: 774