There is no header image for this region. Прокуратурою виявлено нові порушення законодавства у «Криму» - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
24.10.2013

Прокуратурою виявлено нові порушення законодавства у «Криму»

     Прокуратурою Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері під час перевірки військового санаторію «Крим» виявлено незаконну передачу майна та самовільну забудову землі Міністерства оборони України. Відкрито кримінальні провадження.

    Державі був нанесений збиток сумою майже 700 тисяч гривень, через незаконну передачу в оренду приватному підприємству павільйону танців та ігор. Будівля разом с земельною ділянкою під нею на підставі акту приймання-передачі належить державному підприємству Міністерства оборони України та знаходиться на території Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Крим».
     Восени 2012 року ця будівля повністю згоріла у пожежі. Приводити територію до ладу повинен його користувач, але службові особи цього державного підприємства знайшли спосіб ухилитися від своїх обов’язків. Перевищуючи свої повноваження, без оголошення наміру передати майно в оренду, без проведення конкурсу, належної оцінки та страхування, службові особи незаконно передали територію площею понад 1000 кв.м. у руки приватної фірми забудовника. В свою чергу приватна фірма побудувала на цій ділянці кафе, самовільно захопивши при цьому ще майже гектар території санаторію «Крим».
     Прокуратурою розпочаті два кримінальних провадження про скоєння злочинів, передбаченого ч. 3 ст.365 КК України (Перевищення влади або службових повноважень, що спричинили тяжкі наслідки), та ч. 3 ст. 197-1ККУкраїни (Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво)

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері
 

кількість переглядів: 1268