There is no header image for this region. Прокуратура виграла боротьбу за базу відпочинку біля Чорного моря. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
30.10.2013

Прокуратура виграла боротьбу за базу відпочинку біля Чорного моря.

Завдяки активній позиції прокурора ухвалою Севастопольського апеляційного господарського суду від 15 жовтня 2013 року у задоволенні заяви приватних підприємців про перегляд рішення за нововиявленими обставинами відмовлено.
Шість будиночків для відпочинку за власний кошт побудувало державне підприємство концерну «Укроборонпром» у селі Піщане, Бахчисарайського району. Через прийняття низки незаконних рішень та розпоряджень Піщанівською сільською Радою та Бахчисарайською РДА, база відпочинку була незаконно вилучена з державної власності та оформлена у власність приватних осіб. Відстояти право власності на базу державне підприємство намагалося у суді. 8 вересня 2011 року Севастопольський апеляційний господарський суд скасував усі незаконні акти органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Але будинки для відпочинку, які разом з земельною ділянкою під ними коштують майже мільйон гривень, приватні підприємці законному власнику так й не передали. У 2013 році в боротьбу за державне майно втрутилася прокуратура Кримського регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері. Завдяки активній позиції прокурора ухвалою Севастопольського апеляційного господарського суду від 15 жовтня 2013 року у задоволенні заяви приватних підприємців про перегляд рішення за нововиявленими обставинами відмовлено. Грунтуючись на цьому прокурором подано позов до господарського суду АР Крим про витребування державного майна з незаконного володіння.

кількість переглядів: 797