There is no header image for this region. В Криму прокуратура виявила нові факти привласнення грошей службовцями КЕЧ - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
06.11.2013

В Криму прокуратура виявила нові факти привласнення грошей службовцями КЕЧ

...внасліок перевірок, проведених спільно з працівниками Управління СБУ  у м. Севастополі.  Всього військові службові особи Севастопольської КЕЧ привласнили майже два мільйони бюджетних коштів.

     В рамках розслідування кримінального провадження за фактом привласнення зарплат цивільних працівників Севастопольською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері проведено додаткову перевірку.
Встановлено, майже шість років (з січня 2007 року по грудень 2012 року) військові службові особи Квартирно-експлуатаційної частини «Морської», привласнювали зарплату неіснуючих працівників. Севастопольська прокуратура з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері відкрила кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст. 410, ч.2 ст. 366 КК України.
     Щоб отримати гроші військові вносили до офіційних документів – табелів обліку робочого часу Севастопольської КЕЧ (морської) завідомо неправдиві відомості про нібито роботу 22 цивільних осіб, які фактично не працювали, Внаслідок цього державі завдано збитків на суму понад 700 тисяч гривень.
     Нагадаємо: У серпні цього року у КЄЧ прокуратурою вже становлено подібні факти. Тоді виявлено 24 особи. Відомості про їх роботу, за період з грудня 2012 року до червня 2013, були також подроблені, а сума незаконно отриманих грошей становила понад мільйон гривень.
     Розслідування кримінального провадження наразі триває.


Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 766