There is no header image for this region. В Криму суд відмовив у пом’якшенні вироку військовослужбовцям, які намагалися передати наркотики в СІЗО - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
07.11.2013

В Криму суд відмовив у пом’якшенні вироку військовослужбовцям, які намагалися передати наркотики в СІЗО

6 листопада 2013 року Апеляційний суд АР Крим залишив без задоволення апеляції двох начальників караулів з охорони підсудних та ув’язнених, в яких засуджені ставили питання щодо зміни вироку.

Нагадаємо: наприкінці грудня 2011 року двоє військовослужбовців внутрішніх військ МВС України намагалися передати в СІЗО м. Сімферополя наркотичні засоби, спиртні напої, прекурсори, гральні карти, для подальшої передачі спецконтингенту вказаного закладу. Вказані особи помістили 12 сумок із забороненими предметами в спецвагон, а згодом - в службовий автомобіль, призначений для перевезення спецконтингенту. Під час обшуку службового автомобіля було виявлено 250 л алкогольних напоїв, 56 колод гральних карт, каннабісу (марихуани) вагою майже 100 гр, концентрат макової соломи та прекурсори.
19 червня 2013 року вироком Залізничного суд м. Сімферополя АР Крим їм призначено покарання у вигляді позбавлення волі на 6 років кожного та позбавлення військового звання «прапорщик».
Апеляційний розгляд справи за участі представника прокуратури Кримського регіону України залишив вирок суду першої інстанції без змін.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 871