There is no header image for this region. Прокуратура: земля клініки інфекційних захворювань військово-медичного клінічного центру незаконно передана у приватну власність. - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
19.11.2013

Прокуратура: земля клініки інфекційних захворювань військово-медичного клінічного центру незаконно передана у приватну власність.

Про це стало відомо під час перевірки, проведеною Севастопольською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.

     Розпорядженням Севастопольської міської державної адміністрації в 2010 р. на ділянку площею 1,2 гектари у Нахімовському районі біля моря (пляж Учкуєвка) було надано дозвіл на розроблення проекту відведення. А це перший етап передачі ділянки у приватні руки. Наступний – оформлення державного акту. Ділянка призначалася дачно-будівельному кооперативу. Але вона фактично є частиною земельної ділянки військового містечка, на якій розташована діюча установа Збройних Сил України – клініка інфекційних захворювань військово-медичного клінічного центру Кримського регіону.
     Приблизна вартість земельної ділянки біля моря – майже 3 млн. грн., а передана вона користувачам з порушення вимог чинного законодавства.
     З метою захисту інтересів держави прокуратурою пред’явлено 10 позовних заяв в інтересах Міністерства оборони України, Військово-медичного клінічного центру Кримського регіону про скасування державних актів на право постійного користування земельними ділянками та повернення земельної ділянки площею 1,2 га.
     Севастопольський прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері радника юстиції Георгій Некрилов: «На даний час вказані позовні заяви перебувають в провадженні Нахімовського районного суду м. Севастополя, 4 позовні заяви прокурора задоволено у повному обсязі, в інших 6 провадженнях слухання триває.
     Незаконне відчуження ділянки зараз припинено».Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 819