There is no header image for this region. У прокуратуру Кримського регіону України запросили керівників державних підприємств оборонно-промислового комплексу - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
22.11.2013

У прокуратуру Кримського регіону України запросили керівників державних підприємств оборонно-промислового комплексу

     21 листопада у прокуратурі Кримського регіону України відбулось розширене засідання колегії «Про стан додержання законодавства на пріоритетних напрямах прокурорсько-слідчої діяльності у сфері оборонно-промислового комплексу».

    
До участі були запрошені: керівники державних підприємств та органу управління майном. Серед них представники Державного концерну «Укроборонпром», «Науково-дослідного інституту аєропружних систем», «Конструкторського бюро радіозв’язку», Конструкторсько-технологічного бюро «Суднокомпозит», «Феодосійського оптичного заводу». Взагалі прокуратурі Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері піднаглядні 17 підприємств оборонно-промислового комплексу.
 

На засіданні обговорювали питання щодо дотримання чинного законодавства у сфері оборонно-промислового комплексу.                  Першочерговою темою стала виплата боргів заробітної платні робітникам підприємств. Цього року, завдяки активним заходам прокуратури, людям виплатили більше 9 мільйонів гривень. На чотирьох підприємствах борги виплатили повністю. Але на піднаглядних об’єктах ще залишається заборгованість понад 11,6 мільйони. 

     Керівникам державних підприємств було наголошено на необхідності вжиття спільних з прокуратурою заходів щодо зменшення дебіторської заборгованості, зокрема представницького характеру.
     Окремо обговорювався стан нагляду за додержанням законів у сфері земельних відносин на підприємствах, установах, організаціях оборонно-промислового комплексу.
     За результатами проведених перевірок у 2013 році розпочато 41 кримінальне провадження, внесено 66 подань, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 41 службову особу.
     По обговоренню на колегії заплановано заходи удосконалення роботи щодо забезпечення нагляду за додержанням законів на об’єктах оборонно-промислового комплексу у сферах бюджетного, природоохоронного законодавства, а також з питань зовнішньоекономічної діяльності та військово-технічного співробітництва.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 937