There is no header image for this region. Відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Криму - Новини та публікації - Прокуратура Кримського регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

 
Новини та публікації
23.11.2013

Відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Криму

22 листопада у Севастополі прокурор Кримського регіону України державний радник юстиції 3 класу Сергій Няньчур провів координаційну нараду керівників правоохоронних органів з питань організації спільних заходів у протидії злочинності та корупції у військових формуваннях Севастополя та АР Крим.

 
 
 
Нарада проходила на базі загону Морської охорони Державної прикордонної служби України. В ньому взяли участь представники прокуратур АР Крим та м. Севастополя, керівники відповідних підрозділів Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Внутрішніх військ МВС України, Державної прикордонної служби та Командування піднаглядних військових формувань, що дислокуються на Кримському півострові, працівники апарату прокуратури Кримського регіону України та керівники підпорядкованих прокуратур.
На необхідність активізації роботи на цьому пріоритетному напрямку неодноразово зверталась увага керівництвом нашої держави та керівництвом Генеральної прокуратури України.
Під час зустрічі зазначено, що спеціалізованими прокурорами упродовж року значно активізовано зусилля щодо координації дій правоохоронних органів на піднаглядних об’єктах в зазначеній сфері. Незважаючи на наявність позитивних тенденцій у структурі та динаміці правопорушень в окремих військових формувань, ситуація потребує додаткових заходів для докорінного покрашення криміногенної ситуації у військах.
Військовослужбовцями військових формувань Збройних сил України, що дислокуються в Криму, вчинено 35 загальнокримінальних та 48 військових правопорушень, відомості про них внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Спеціалізованими прокурорами Кримського регіону України ведеться постійна робота в сфері запобігання та протидії корупції. З початку року зареєстровано 27 кримінальних проваджень з ознаками корупційних діянь, з них 6 - за фактами одержання неправомірної вигоди службовими особами. До суду в цей період направлено 7 проваджень, з яких - 5 за фактами одержання неправомірної вигоди службовими особами.
Ці факти свідчать про необхідність додаткових заходів щодо виправлення криміногенного стану загалом. Для цього учасниками координаційної наради розроблено комплекс системних та послідовних заходів щодо запобігання та протидії корупційним проявам у піднаглядних військових формуваннях, виявлення та усунення умов, що їм сприяють або можуть сприяти, а також запобігання спробам їх створити.

Прес-служба прокуратури Кримського регіону України
з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері

кількість переглядів: 1105